11.9. Bohutín "B" - D. Hbity 1 : 0

Odehrané zápasy

3. kolo

Neděle 11. 9. 2016 17:00

Branky: 25. Sklenář Jakub, 63. Černý Jaroslav - 40. Hůla Aleš, 71. John Jakub

Rozhodčí: Máša Jaroslav.

Neděle 11. 9. 2016 17:00

Branky: 46. Průša Jan, 71. Kolka Luboš

Rozhodčí: Dubský Jindřich.

Neděle 11. 9. 2016 17:00

Branky: 4. Krejčí Zdeněk, 31. Ivaník Jiří, 34. Slačík Ondřej, 58. Slačík Ondřej (pen.), 87. Ivaník Jiří - 55. Ladra Matěj (pen.), 80. Ladra Matěj, 90. Ciuca Nelus

Rozhodčí: Chmel Jaroslav.

Neděle 11. 9. 2016 17:00

Branky: 16. Heřman Lukáš

Rozhodčí: Krátký Miloš.

Sobota 10. 9. 2016 17:00

Branky: 9. Čížek Michal, 22. Haas Milan (pen.), 77. Kabíček Zdeněk

Rozhodčí: Dubský Jindřich.

Sobota 10. 9. 2016 17:00

Branky: 5. Kuba Martin, 8. Bohuněk David (pen.), 27. Bohuněk David, 41. Bohuněk David, 60. Bohuněk David, 61. Kožíšek Roman (vl.), 70. Kuba Martin, 72. Prokeš Jan

ČK: Rampa

Rozhodčí: Chmel Jaroslav.

Sobota 10. 9. 2016 17:00

Branky: 18. Ježek Filip, 29. Bartůněk Daniel, 37. Kasl Michal, 48. Ježek Filip, 50. Lebeda Radek, 53. Štefan Jaroslav, 58. Cifrain Josef (pen.), 60. Ježek Filip, 62. Lebeda Radek, 66. Bartůněk Daniel - 90. Blažek Josef

Rozhodčí: Krátký Miloš.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Sokol Vrtule Láz 3 3 0 0 15:5 9 0 0
2. SK Pečice 3 3 0 0 11:1 9 0 0
3. TJ Sokol Daleké Dušníky B 3 3 0 0 14:3 8 1 0
4. TJ Sokol Drahlín 3 2 0 1 28:7 7 0 1
5. Tělovýchovná jednota Tochovice B 3 2 0 1 12:9 6 0 0
6. Sokol Pičín B 3 2 0 1 15:16 6 0 0
7. T.J. Sokol Hvožďany 3 2 0 1 8:9 5 1 0
8. SK JINCE 1921 3 1 0 2 9:10 4 0 1
9. SK Litavan Bohutín B 3 1 0 2 4:6 3 0 0
10. TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem B 3 1 0 2 6:20 3 0 0
11. Tělovýchovná jednota Zduchovice 3 0 0 3 3:8 0 0 0
12. FC Višňová 2 0 0 2 0:5 0 0 0
13. Obořiště 2 0 0 2 2:13 0 0 0
14. TJ Sokol Dolní Hbity 3 0 0 3 2:17 0 0 0

Tabulky

Nejbližší zápasy

4. kolo

Sobota 17. 9. 2016 17:00
T.J. Sokol Hvožďany - Obořiště
 
Sobota 17. 9. 2016 17:00
SK JINCE 1921 - SK Pečice
 
Sobota 17. 9. 2016 17:00
Tělovýchovná jednota Zduchovice - TJ Sokol Drahlín
 
Sobota 17. 9. 2016 17:00
FC Višňová - SK Litavan Bohutín B
 
Sobota 17. 9. 2016 17:00
Sokol Vrtule Láz - TJ Sokol Dolní Hbity
 
Sobota 17. 9. 2016 17:00
Sokol Pičín B - TJ Sokol Daleké Dušníky B
 
Neděle 18. 9. 2016 17:00
TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem B - Tělovýchovná jednota Tochovice B

Rozhodčí: Chmel Jaroslav - Obdržal Josef.