15.10. Hvožďany - D. Hbity 3 : 0

8. kolo

Neděle 16. 10. 2016 16:00

Branky: 65. Prokeš Jan - 61. Pinkava Jan, 70. Švehla Pavel

Rozhodčí: Burian Petr.

Neděle 16. 10. 2016 16:00

Branky: 21. Ivaník Jiří, 24. Šámal Jakub, 45. Slačík Ondřej, 61. Krejčí Zdeněk, 11. Karcol Marek, 74. Karcol Marek, 82. Karcol Marek, 88. Slačík Ondřej, 85. Karcol Marek - 56. Jírek Martin, 58. Vobr Václav

ČK: Mašek

Rozhodčí: Hudeček Josef.

Neděle 16. 10. 2016 16:00

Branky: 12. Trčka Martin, 35. Fous Lukáš, 74. Blažek Michal, 89. Blažek Michal - 32. Gregor Jan

ČK: Čáp

Rozhodčí: Krátký Miloš.

Sobota 15. 10. 2016 16:00

Branky: 25. Ježek Filip, 34. Herink Jan, 40. Ježek Filip, 55. Bartůněk Daniel, 80. Zwettler René, 82. Ježek Filip, 88. Ježek Filip - 6. Pavlík Miroslav, 87. Sklenář Václav, 86. Švagr Miroslav

Rozhodčí: Burian Petr.

Sobota 15. 10. 2016 16:00

Branky: 28. Řehoř David, 14. Králíček Tomáš, 35. Řehoř David - 88. Průša Jan

Rozhodčí: Toužimský Jiří.

Sobota 15. 10. 2016 16:00

Branky: 17. Pešek Václav, 68. Vašíček Marek, 83. Vašíček Marek

Rozhodčí: Dubský Jindřich, Hudeček Josef.

Sobota 15. 10. 2016 16:00

Branky: 2. Beňo Lukáš, 14. Seifrt Václav, 93. Bělina Miroslav - 94. Šobek Petr

ČK: Zadina

Rozhodčí: Petřík Martin.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ Sokol Drahlín 8 7 0 1 60:16 22 0 1
2. Tělovýchovná jednota Tochovice B 8 6 0 2 44:25 18 0 0
3. Sokol Vrtule Láz 8 6 0 2 30:24 18 0 0
4. TJ Sokol Daleké Dušníky B 8 6 0 2 35:19 17 1 0
5. T.J. Sokol Hvožďany 8 6 0 2 23:17 15 3 0
6. SK Pečice 8 5 0 3 21:19 15 0 0
7. SK JINCE 1921 8 4 0 4 23:19 14 0 2
8. TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem B 8 4 0 4 22:36 12 0 0
9. SK Litavan Bohutín B 8 3 0 5 19:16 10 0 1
10. Sokol Pičín B 8 3 0 5 24:40 9 0 0
11. Tělovýchovná jednota Zduchovice 8 2 0 6 21:24 6 0 0
12. FC Višňová 8 2 0 6 9:16 6 0 0
13. TJ Sokol Dolní Hbity 8 2 0 6 9:31 5 1 0
14. Obořiště 8 0 0 8 14:52 1 0 1

Tabulky

Nejbližší zápasy

9. kolo

Sobota 22. 10. 2016 15:30
TJ Sokol Dolní Hbity - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem B

Rozhodčí: Hudeček Josef.

Sobota 22. 10. 2016 15:30
Obořiště - Sokol Vrtule Láz

Rozhodčí: Toužimský Jiří - Bleha Ondřej.

Sobota 22. 10. 2016 15:30
FC Višňová - T.J. Sokol Hvožďany

Rozhodčí: Sandr Václav.

Sobota 22. 10. 2016 15:30
SK JINCE 1921 - Sokol Pičín B

Rozhodčí: Burian Petr.

Neděle 23. 10. 2016 15:30
SK Pečice - TJ Sokol Drahlín

Rozhodčí: Soukup Marek.

Neděle 23. 10. 2016 15:30
TJ Sokol Daleké Dušníky B - Tělovýchovná jednota Tochovice B

Rozhodčí: Krátký Miloš.

Neděle 23. 10. 2016 15:30
SK Litavan Bohutín B - Tělovýchovná jednota Zduchovice

Rozhodčí: Slepička Milan.