17. 9. Sokol Vrtule Láz - TJ Sokol Dolní Hbity 4:1 (2:0)

4. kolo

Neděle 18. 9. 2016 17:00

Branky: 9. Drechsler Aleš - 15. Janát Pavel, 42. Karcol Marek, 58. Černý Ladislav, 88. Ivaník Jiří, 90. Ivaník Jiří

ČK: Skotnica, Melichar

Rozhodčí: Chmel Jaroslav - Obdržal Josef, Hudeček Josef.

Sobota 17. 9. 2016 17:00

Branky: 1. Čabrádek Josef, 4. Ciuca Nelus, 10. Ladra Matěj, 87. Ciuca Nelus - 14. Boukal Jan, 25. Boukal Jan, 60. Novotný Lukáš, 71. Boukal Jan

Rozhodčí: Švidkov Jiří - Hudeček Josef.

Sobota 17. 9. 2016 17:00

Branky: 15. Štefány František, 45. Ježek Filip, 49. Zwettler René, 67. Lebeda Radek, 78. Ježek Filip

Sobota 17. 9. 2016 17:00

Branky: 37. Koffi Valéry, 63. Pinc Miroslav - 14. Sklenář Václav, 22. Švagr Miroslav, 33. Švagr Miroslav, 35. Sklenář Václav, 65. Šimek Roman, 69. Černý Jaroslav, 85. Mirschitzka Thomas

Rozhodčí: Malčic Josef.

Sobota 17. 9. 2016 17:00

Branky: 5. Beneš Martin, 30. Fenik Pavel, 72. Dráb Lukáš, 75. Biely Lukáš, 87. Matys Marek - 85. Kolka Luboš

Rozhodčí: Máša Jaroslav.

Sobota 17. 9. 2016 17:00

Branky: 54. Pinkava Jan - 51. Hudeček Václav, 77. Rebljan Eduard

Rozhodčí: Dolejší Marcel.

Sobota 17. 9. 2016 17:00

Branky: 22. Beňo Lukáš (pen.), 29. Beňo Lukáš, 50. Urban Vojtěch, 86. Kabíček Zdeněk - 76. Vostarek Tomáš (pen.)

Rozhodčí: Malý David.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Sokol Vrtule Láz 4 4 0 0 19:6 12 0 0
2. TJ Sokol Daleké Dušníky B 4 4 0 0 21:5 11 1 0
3. TJ Sokol Drahlín 4 3 0 1 33:7 10 0 1
4. SK Pečice 4 3 0 1 12:6 9 0 0
5. SK JINCE 1921 4 2 0 2 14:11 7 0 1
6. T.J. Sokol Hvožďany 4 3 0 1 12:13 7 2 0
7. Tělovýchovná jednota Tochovice B 3 2 0 1 12:9 6 0 0
8. SK Litavan Bohutín B 4 2 0 2 6:7 6 0 0
9. Sokol Pičín B 4 2 0 2 17:23 6 0 0
10. TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem B 3 1 0 2 6:20 3 0 0
11. Obořiště 3 0 0 3 6:17 1 0 1
12. FC Višňová 3 0 0 3 1:7 0 0 0
13. Tělovýchovná jednota Zduchovice 4 0 0 4 3:13 0 0 0
14. TJ Sokol Dolní Hbity 4 0 0 4 3:21 0 0 0

 

Nejbližší zápasy

5. kolo

Sobota 24. 9. 2016 16:30
TJ Sokol Daleké Dušníky B - T.J. Sokol Hvožďany

Rozhodčí: Kuchař Emil - Hudeček Josef.

Sobota 24. 9. 2016 16:30
Obořiště - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem B

Rozhodčí: Ledinský Václav.

Sobota 24. 9. 2016 16:30
TJ Sokol Drahlín - Sokol Vrtule Láz

Rozhodčí: Řehoř Roman.

Sobota 24. 9. 2016 16:30
TJ Sokol Dolní Hbity - FC Višňová

Rozhodčí: Svoboda Jakub.

Neděle 25. 9. 2016 16:30
SK Pečice - Sokol Pičín B

Rozhodčí: Hudeček Josef.

Neděle 25. 9. 2016 16:30
Tělovýchovná jednota Tochovice B - Tělovýchovná jednota Zduchovice

Rozhodčí: Švidkov Jiří.

Neděle 25. 9. 2016 16:30
SK Litavan Bohutín B - SK JINCE 1921

Rozhodčí: Kuchař Emil.