22.10. Dolní Hbity - Rožmitál "B" 4 : 2

9. kolo

Neděle 23. 10. 2016 15:30

Branky: 1. Bauer Ondřej, 22. Heřman Lukáš, 55. Rebljan Eduard (pen.), 65. Sirotek Vojtěch, 73. Lauterbach Jiří (pen.) - 45. Černý David, 80. Vondra Jaroslav, 84. Kofroň Lukáš

Rozhodčí: Slepička Milan.

Neděle 23. 10. 2016 15:30

Branky: 45. Lebeda Radek (pen.), 63. Ježek Filip, 66. Ježek Filip, 78. Lebeda Radek, 84. Bartůněk Daniel, 86. Herink Jan

Rozhodčí: Soukup Marek.

Neděle 23. 10. 2016 15:30

Rozhodčí: Krátký Miloš.

Sobota 22. 10. 2016 15:30

Branky: 16. Fenik Pavel, 20. Fenik Pavel, 56. Provazník Jakub, 65. Hůla Aleš, 75. Šobek Petr, 90. Fenik Pavel, 80. Šobek Petr

Rozhodčí: Burian Petr.

Sobota 22. 10. 2016 15:30

Branky: 25. Burian Jiří, 29. Čížek Michal, 75. Čížek Miroslav, 87. Čížek Miroslav, 89. Čížek Miroslav, 78. Haas Milan (pen.), 75. Haas Milan, 68. Čížek Michal, 55. Kabíček Zdeněk

Rozhodčí: Toužimský Jiří - Bleha Ondřej.

Sobota 22. 10. 2016 15:30

Branky: 14. Hošinský Filip - 44. Pěch Petr, 52. Procházka Zdeněk, 62. Pěch Petr

Rozhodčí: Sandr Václav.

Sobota 22. 10. 2016 15:30

Branky: 10. Patera Filip, 33. Horký David, 45. Horký David, 52. Horký David - 5. Fous Lukáš, 75. Antal Jan

Rozhodčí: Hudeček Josef.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ Sokol Drahlín 9 8 0 1 66:16 25 0 1
2. Sokol Vrtule Láz 9 7 0 2 39:24 21 0 0
3. Tělovýchovná jednota Tochovice B 9 6 1 2 44:25 19 0 0
4. TJ Sokol Daleké Dušníky B 9 6 1 2 35:19 18 1 0
5. T.J. Sokol Hvožďany 9 7 0 2 26:18 18 3 0
6. SK JINCE 1921 9 5 0 4 30:19 17 0 2
7. SK Pečice 9 5 0 4 21:25 15 0 0
8. SK Litavan Bohutín B 9 4 0 5 24:19 13 0 1
9. TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem B 9 4 0 5 24:40 12 0 0
10. Sokol Pičín B 9 3 0 6 24:47 9 0 0
11. TJ Sokol Dolní Hbity 9 3 0 6 13:33 8 1 0
12. Tělovýchovná jednota Zduchovice 9 2 0 7 24:29 6 0 0
13. FC Višňová 9 2 0 7 10:19 6 0 0
14. Obořiště 9 0 0 9 14:61 1 0 1

Tabulky

Nejbližší zápasy

10. kolo

Sobota 29. 10. 2016 14:30
TJ Sokol Drahlín - SK Litavan Bohutín B

Rozhodčí: Kuchař Emil.

Sobota 29. 10. 2016 14:30
T.J. Sokol Hvožďany - SK JINCE 1921

Rozhodčí: Dubský Jindřich - Hudeček Josef.

Sobota 29. 10. 2016 14:30
Sokol Vrtule Láz - Sokol Pičín B

Rozhodčí: Svoboda Jakub.

Sobota 29. 10. 2016 14:30
Tělovýchovná jednota Zduchovice - TJ Sokol Dolní Hbity

Rozhodčí: Dolejší Marcel.

Sobota 29. 10. 2016 14:30
Obořiště - TJ Sokol Daleké Dušníky B

Rozhodčí: Milec Karel.

Neděle 30. 10. 2016 14:30
Tělovýchovná jednota Tochovice B - SK Pečice

Rozhodčí: Šusta Miloslav - Toužimský Jiří, Chmel Jaroslav.

Neděle 30. 10. 2016 14:30
TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem B - FC Višňová

Rozhodčí: Burian Petr - Milec Karel, Hudeček Josef.