26.3. D. Hbity - D. Dušníky 3 : 0

14. kolo

Neděle 26. 3. 2017 15:00

Branky: 21. Rákosník Tomáš, 25. Malý David - 8. Zemánek Pavel, 11. Peterka Jakub, 48. Novotný Ondřej, 85. Urbášek Miroslav

Rozhodčí: Hudeček Josef - Slepička Milan.

Neděle 26. 3. 2017 15:00

Branky: 20. Korynta Vojtěch - 41. Herink Jan, 51. Herink Jan

Rozhodčí: Schořovský,ing. Jan - Máša Jaroslav, Soukup Marek.

Sobota 25. 3. 2017 15:00

Branky: 13. Čížek Michal, 40. Haas Milan, 45. Haas Milan, 46. Haas Milan, 55. Burian Jiří, 74. Haas Milan, 87. Haas Milan - 48. Pecha Tomáš, 61. Janoušek Matěj

Rozhodčí: Sandr Václav.

Sobota 25. 3. 2017 15:00

Branky: 4. Vostarek Tomáš, 13. Černý Zdeněk, 82. Patera Filip

Rozhodčí: Hruška Petr.

Sobota 25. 3. 2017 15:00

Branky: 45. Biely Lukáš (pen.) - 2. Karcol Marek, 16. Karcol Marek, 20. Mourek František, 71. Karcol Marek, 61. Krejčí Zdeněk, 85. Krejčí Zdeněk

Rozhodčí: Soukup Marek.

Sobota 25. 3. 2017 15:00

Branky: 4. Vobr Jan, 9. Vrátný Zdeněk, 33. Kříž Martin, 45. Kotáb Jiří, 47. Švehla Pavel, 54. Pinkava Jan, 65. Pinkava Jan, 81. Kočí David - 72. Novotný Lukáš, 75. Háse Michal

Rozhodčí: Dolejší Marcel.

Sobota 25. 3. 2017 15:00

Branky: 12. Vašíček Marek, 15. Vašíček Marek, 30. Fait Ondřej, 45. Fait Ondřej, 48. Čabrádek Josef, 62. Vašíček Marek - 20. Kofroň Lukáš, 46. Řehoř Vít

Rozhodčí: Slepička Milan - Hudeček Josef.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ Sokol Drahlín 14 12 0 2 82:27 36 1 1
2. SK Tochovice, z.s. 14 11 0 3 67:34 33 0 0
3. Sokol Vrtule Láz, z.s. 14 11 0 3 60:33 32 1 0
4. TJ Sokol Daleké Dušníky B, z.s. 14 9 0 5 61:34 27 1 1
5. SK JINCE 1921, z.s. 14 8 0 6 47:31 26 0 2
6. TJ Sokol Hvožďany, z.s. 14 9 0 5 37:32 24 3 0
7. SK PEČICE, z.s. 14 7 0 7 35:44 21 0 0
8. SK LITAVAN Bohutín B, z.s. 14 6 0 8 38:32 20 0 2
9. TJ Sokol Dolní Hbity 14 6 0 8 31:45 17 1 0
10. TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem B, spolek 14 6 0 8 35:63 17 1 0
11. FC Višňová 14 5 0 9 28:30 16 0 1
12. Sokol Pičín B 14 4 0 10 31:60 14 0 2
13. Tělovýchovná jednota Zduchovice, z.s. 14 4 0 10 29:42 10 2 0
14. Obořiště 14 0 0 14 24:98 1 0 1

Tabulky

Nejbližší zápasy

15. kolo

Sobota 1. 4. 2017 16:30
Obořiště - SK JINCE 1921, z.s.
 
Sobota 1. 4. 2017 16:30
Tělovýchovná jednota Zduchovice, z.s. - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem B, spolek
 
Sobota 1. 4. 2017 16:30
TJ Sokol Drahlín - TJ Sokol Hvožďany, z.s.
 
Neděle 2. 4. 2017 16:30
SK PEČICE, z.s. - TJ Sokol Dolní Hbity
 
Neděle 2. 4. 2017 16:30
TJ Sokol Daleké Dušníky B, z.s. - FC Višňová
 
Neděle 2. 4. 2017 16:30
SK LITAVAN Bohutín B, z.s. - Sokol Vrtule Láz, z.s.
 
Neděle 2. 4. 2017 16:30
SK Tochovice, z.s. - Sokol Pičín B