3.9. Hbity - Pečice 1 : 7

2. kolo

Neděle 4. 9. 2016 17:00

Branky: 17. Doležal Ondřej, 42. Blažek Michal, 82. Doležal Ondřej - 28. Jirsa Michal, 12. Králíček Tomáš

Rozhodčí: Sandr Václav.

Neděle 4. 9. 2016 17:00

Branky: 15. Herák Jan, 45. Pecka Tomáš, 61. Pecka Tomáš, 82. Pecka Tomáš - 77. Janát Pavel

Sobota 3. 9. 2016 17:00

Branky: 24. Ladra Matěj (pen.), 26. Procházka Zdeněk, 75. Štefan Jan - 6. Bartůněk Daniel, 54. Bartůněk Daniel, 68. Lebeda Radek (pen.)

Rozhodčí: Soukup Marek - Kubík Lukáš.

Sobota 3. 9. 2016 17:00

Branky: 29. Šobek Petr, 40. Beneš Martin, 61. Fenik Pavel, 82. Biely Lukáš, 88. Beneš Martin - 68. Jírek Martin, 84. Oplíštil Pavel

Rozhodčí: Dubský Jindřich.

Sobota 3. 9. 2016 17:00

Branky: 25. Kabíček Zdeněk, 40. Čížek Michal, 62. Kabíček Zdeněk, 78. Čížek Michal - 35. Čáp Jaroslav, 58. Grosman Daniel, 90. Binar Marek

Rozhodčí: Kuchař Emil.

Sobota 3. 9. 2016 17:00

Branky: 34. Foršt Pavel - 20. Řezáč Martin, 23. Novotný Ondřej, 27. Řezáč Martin, 53. Novotný Ondřej, 61. Řezáč Martin, 66. Peterka Jakub, 67. Průša Jan

Rozhodčí: Krátký Miloš.

Sobota 3. 9. 2016 17:00

Branky: 38. Šimek Roman, 73. Černý Jaroslav, 91. Černý Jaroslav

Rozhodčí: Petřík Martin.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ Sokol Daleké Dušníky B 2 2 0 0 12:1 6 0 0
2. SK Pečice 2 2 0 0 9:1 6 0 0
3. Sokol Vrtule Láz 2 2 0 0 12:5 6 0 0
4. T.J. Sokol Hvožďany 2 2 0 0 5:4 5 1 0
5. TJ Sokol Drahlín 2 1 0 1 18:6 4 0 1
6. Tělovýchovná jednota Tochovice B 2 1 0 1 7:6 3 0 0
7. SK JINCE 1921 2 1 0 1 7:8 3 0 0
8. TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem B 2 1 0 1 5:10 3 0 0
9. Sokol Pičín B 2 1 0 1 7:16 3 0 0
10. Tělovýchovná jednota Zduchovice 2 0 0 2 3:5 0 0 0
11. SK Litavan Bohutín B 2 0 0 2 3:6 0 0 0
12. Obořiště 1 0 0 1 2:5 0 0 0
13. FC Višňová 1 0 0 1 0:3 0 0 0
14. TJ Sokol Dolní Hbity 2 0 0 2 2:16 0 0 0

Tabulky

Nejbližší zápasy

3. kolo

Sobota 10. 9. 2016 17:00
Tělovýchovná jednota Zduchovice - Sokol Vrtule Láz
 
Sobota 10. 9. 2016 17:00
TJ Sokol Drahlín - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem B
 
Sobota 10. 9. 2016 17:00
Obořiště - Sokol Pičín B
 
Neděle 11. 9. 2016 17:00
Tělovýchovná jednota Tochovice B - T.J. Sokol Hvožďany
 
Neděle 11. 9. 2016 17:00
SK Litavan Bohutín B - TJ Sokol Dolní Hbity
 
Neděle 11. 9. 2016 17:00
SK Pečice - FC Višňová
 
Neděle 11. 9. 2016 17:00
TJ Sokol Daleké Dušníky B - SK JINCE 1921