5.11. D. Hbity - Drahlín 0 : 4

11. kolo

Neděle 6. 11. 2016 14:00

Branky: 24. Bauer Ondřej, 71. Bauer Ondřej - 49. Ivaník Jiří, 78. Krejčí Zdeněk (pen.), 82. Ivaník Jiří

Rozhodčí: Hudeček Josef - Milec Karel.

Neděle 6. 11. 2016 14:00

Branky: 56. Novotný Ondřej, 86. Zemánek Pavel, 66. Novotný Ondřej, 71. Novotný Ondřej, 89. Novotný Ondřej - 10. Černý Jan, 85. Černý Jan

Rozhodčí: Ledinský Václav - Šusta Miloslav, Kuchař Emil.

Sobota 5. 11. 2016 14:00

Branky: 8. Lebeda Radek, 37. Kasl Michal, 49. Ježek Filip, 56. Ježek Filip

Rozhodčí: Petřík Martin.

Sobota 5. 11. 2016 14:00

Branky: 23. Zahout Karel, 44. Černý Jaroslav, 79. Šimek Roman - 19. Haas Milan, 25. Kabíček Zdeněk, 73. Čížek Michal

Sobota 5. 11. 2016 14:00

Branky: 51. Kočí David - 56. Černý David

Rozhodčí: Malčic Josef.

Sobota 5. 11. 2016 14:00

Branky: 67. Kuba Jiří, 9. Bohuněk David

Rozhodčí: Milec Karel - Hudeček Josef.

Sobota 5. 11. 2016 14:00

Branky: 12. Fenik Pavel, 17. Biely Lukáš, 18. Rozsíval Ivo, 22. Kašpárek Zdeněk, 56. John Jakub, 60. Provazník Jakub (pen.), 65. Provazník Jakub - 77. Blažek Michal

Rozhodčí: Dolejší Marcel.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ Sokol Drahlín 11 10 0 1 73:19 30 1 1
2. Sokol Vrtule Láz 11 9 0 2 50:28 26 1 0
3. TJ Sokol Daleké Dušníky B 11 8 0 3 50:24 24 1 1
4. Tělovýchovná jednota Tochovice B 11 8 0 3 51:31 24 0 0
5. SK JINCE 1921 10 6 0 4 37:20 20 0 2
6. T.J. Sokol Hvožďany 10 7 0 3 26:20 18 3 0
7. SK Pečice 11 6 0 5 27:31 18 0 0
8. SK Litavan Bohutín B 11 4 0 7 29:25 14 0 2
9. TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem B 11 4 0 7 25:51 12 0 0
10. Sokol Pičín B 11 4 0 7 27:55 12 0 0
11. TJ Sokol Dolní Hbity 11 4 0 7 14:37 11 1 0
12. FC Višňová 11 3 0 8 15:20 10 0 1
13. Tělovýchovná jednota Zduchovice 11 3 0 8 25:31 8 1 0
14. Obořiště 11 0 0 11 18:75 1 0 1

Tabulky

Nejbližší zápasy

12. kolo

Sobota 12. 11. 2016 14:00
Tělovýchovná jednota Zduchovice - SK JINCE 1921

Rozhodčí: Toužimský Jiří.

Sobota 12. 11. 2016 14:00
TJ Sokol Drahlín - FC Višňová

Rozhodčí: Šusta Miloslav.

Sobota 12. 11. 2016 14:00
Tělovýchovná jednota Tochovice B - TJ Sokol Dolní Hbity

Rozhodčí: Chmel Jaroslav.

Sobota 12. 11. 2016 14:00
Obořiště - SK Litavan Bohutín B

Rozhodčí: Malčic Josef.

Sobota 12. 11. 2016 14:00
Sokol Vrtule Láz - T.J. Sokol Hvožďany

Rozhodčí: Souček Tomáš - Milec Karel.

Neděle 13. 11. 2016 14:00
TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem B - Sokol Pičín B

Rozhodčí: Chmel Jaroslav - Svoboda Jakub, Hudeček Josef.

Neděle 13. 11. 2016 14:00
TJ Sokol Daleké Dušníky B - SK Pečice

Rozhodčí: Krátký Miloš.