29.10. Zduchovice - D. Hbity 0 : 1

10. kolo

Neděle 30. 10. 2016 14:30

Branky: 63. Ivaník Pavel, 73. Krejčí Zdeněk, 78. Karcol Marek, 84. Karcol Marek - 86. Novotný Ondřej

Rozhodčí: Šusta Miloslav - Toužimský Jiří, Chmel Jaroslav.

Neděle 30. 10. 2016 14:30

Branky: 10. Kočí David, 60. Kříž Martin, 85. Hošinský Filip, 88. Vobr Jan

Rozhodčí: Burian Petr - Milec Karel, Hudeček Josef.

Sobota 29. 10. 2016 14:30

ČK: Procházka

Rozhodčí: Dubský Jindřich - Hudeček Josef.

Sobota 29. 10. 2016 14:30

Branky: 9. Černý Zdeněk

ČK: Dědina, Polák, Králíček, Hochman, Jirsa

Rozhodčí: Dolejší Marcel.

Sobota 29. 10. 2016 14:30

Branky: 10. Halmo Roman, 19. Beňo Lukáš, 26. Haas Milan, 64. Bělina Miroslav, 73. Čížek Michal, 77. Čížek Michal, 79. Haas Milan, 87. Haas Milan - 37. Koffi Valéry

Rozhodčí: Malý David.

Sobota 29. 10. 2016 14:30

Branky: 19. Lebeda Radek, 80. Dobák Jiří, 55. Bartůněk Daniel - 8. Rebljan Eduard (pen.), 50. Lauterbach Jiří (pen.), 75. Bátovský Lukáš

Rozhodčí: Kuchař Emil.

Sobota 29. 10. 2016 14:30

Branky: 55. Černý Jan, 89. Jírek Martin - 2. Sklenář Jakub, 4. Kučina Tomáš (vl.), 14. Švagr Miroslav, 35. Slunečko Jiří, 39. Sklenář Jakub, 43. Pavlík Miroslav, 57. Sklenář Jakub, 66. Švagr Miroslav, 84. Šimek Roman

Rozhodčí: Milec Karel.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ Sokol Drahlín 10 9 0 1 69:19 27 1 1
2. Sokol Vrtule Láz 10 8 0 2 47:25 24 0 0
3. TJ Sokol Daleké Dušníky B 10 8 0 2 47:21 23 1 0
4. Tělovýchovná jednota Tochovice B 10 7 0 3 48:29 21 0 0
5. T.J. Sokol Hvožďany 9 7 0 2 26:18 18 3 0
6. SK JINCE 1921 9 5 0 4 30:19 17 0 2
7. SK Pečice 10 5 0 5 22:29 15 0 0
8. SK Litavan Bohutín B 10 4 0 6 27:22 14 0 2
9. TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem B 10 4 0 6 24:44 12 0 0
10. TJ Sokol Dolní Hbity 10 4 0 6 14:33 11 1 0
11. FC Višňová 10 3 0 7 14:19 9 0 0
12. Sokol Pičín B 10 3 0 7 25:55 9 0 0
13. Tělovýchovná jednota Zduchovice 10 2 0 8 24:30 6 0 0
14. Obořiště 10 0 0 10 16:70 1 0 1

Tabulky

Nejbližší zápasy

11. kolo

Sobota 5. 11. 2016 14:00
TJ Sokol Dolní Hbity - TJ Sokol Drahlín

Rozhodčí: Dubský Jindřich.

Sobota 5. 11. 2016 14:00
FC Višňová - Tělovýchovná jednota Zduchovice

Rozhodčí: Malčic Josef.

Sobota 5. 11. 2016 14:00
SK JINCE 1921 - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem B

Rozhodčí: Svoboda Jakub.

Sobota 5. 11. 2016 14:00
Sokol Pičín B - T.J. Sokol Hvožďany

Rozhodčí: Milec Karel - Hudeček Josef.

Sobota 5. 11. 2016 14:00
TJ Sokol Daleké Dušníky B - Sokol Vrtule Láz

Rozhodčí: Slepička Milan.

Neděle 6. 11. 2016 14:00
SK Pečice - Obořiště

Rozhodčí: Ledinský Václav - Šusta Miloslav, Kuchař Emil.

Neděle 6. 11. 2016 14:00
SK Litavan Bohutín B - Tělovýchovná jednota Tochovice B

Rozhodčí: Hudeček Josef - Svoboda Jakub, Milec Karel.