8.10. Dolní Hbity - Pičín "B" 2 : 4

7. kolo

Neděle 9. 10. 2016 16:00

Branky: 12. Vacek Jakub, 15. Slunečko Jiří, 68. Švagr Miroslav, 79. Zahout Karel, 90. Slunečko Jiří - 24. Řehoř Roman, 55. Hochman Aleš

Rozhodčí: Sandr Václav.

Neděle 9. 10. 2016 16:00

Branky: 25. Novotný Ondřej, 41. Novotný Ondřej, 45. Peterka Jakub, 86. Šusta David - 15. Doležal Ondřej, 67. Přidgrodský Vít

Rozhodčí: Schořovský,ing. Jan - Dubský Jindřich.

Neděle 9. 10. 2016 16:00

Rozhodčí: Soukup Marek - Hudeček Josef, Kuchař Emil.

Neděle 9. 10. 2016 16:00

Branky: 4. Krejčí Zdeněk, 10. Krejčí Zdeněk, 23. Ivaník Jiří, 30. Krejčí Zdeněk, 41. Šámal Jakub, 43. Havrlík David, 65. Ivaník Jiří, 70. Karcol Marek, 72. Krejčí Zdeněk, 84. Krejčí Zdeněk, 88. Falc Václav (pen.) - 5. Čížek Michal, 66. Bělina Miroslav, 75. Bělina Miroslav

ČK: Kabíček, Haas

Rozhodčí: Chmel Jaroslav - Milec Karel.

Sobota 8. 10. 2016 16:00

Branky: 66. Vobr Václav, 89. Černý Jan (pen.) - 16. Ježek Filip, 24. Lebeda Radek, 27. Bartůněk Daniel, 51. Herink Jan, 62. Ježek Filip, 75. Lebeda Radek, 77. Hejduk Marek, 83. Lebeda Radek, 88. Herink Jan

Rozhodčí: Chmel Jaroslav.

Sobota 8. 10. 2016 16:00

Branky: 53. Vostarek Tomáš, 89. Patera Filip - 18. Kuba Martin, 21. Kuba Martin, 70. Havelka Martin, 79. Bohuněk David

Rozhodčí: Sandr Václav.

Sobota 8. 10. 2016 16:00

Branky: 67. Kočí David - 44. Kašpárek Zdeněk, 77. Provazník Jakub

Rozhodčí: Máša Jaroslav.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ Sokol Drahlín 7 6 0 1 53:13 19 0 1
2. TJ Sokol Daleké Dušníky B 7 6 0 1 32:12 17 1 0
3. Tělovýchovná jednota Tochovice B 7 5 0 2 35:23 15 0 0
4. Sokol Vrtule Láz 7 5 0 2 27:23 15 0 0
5. SK Pečice 7 5 0 2 20:16 15 0 0
6. SK JINCE 1921 7 4 0 3 22:16 14 0 2
7. T.J. Sokol Hvožďany 7 5 0 2 20:17 12 3 0
8. SK Litavan Bohutín B 7 3 0 4 18:12 10 0 1
9. Sokol Pičín B 7 3 0 4 23:38 9 0 0
10. TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem B 7 3 0 4 18:35 9 0 0
11. TJ Sokol Dolní Hbity 7 2 0 5 9:28 5 1 0
12. Tělovýchovná jednota Zduchovice 7 1 0 6 18:23 3 0 0
13. FC Višňová 7 1 0 6 7:15 3 0 0
14. Obořiště 7 0 0 7 12:43 1 0 1

Tabulky

Nejbližší zápasy

8. kolo

Sobota 15. 10. 2016 16:00
Sokol Vrtule Láz - SK JINCE 1921
 
Sobota 15. 10. 2016 16:00
T.J. Sokol Hvožďany - TJ Sokol Dolní Hbity
 
Sobota 15. 10. 2016 16:00
Tělovýchovná jednota Zduchovice - SK Pečice
 
Sobota 15. 10. 2016 16:00
TJ Sokol Drahlín - TJ Sokol Daleké Dušníky B
 
Neděle 16. 10. 2016 16:00
Tělovýchovná jednota Tochovice B - Obořiště
 
Neděle 16. 10. 2016 16:00
TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem B - SK Litavan Bohutín B
 
Neděle 16. 10. 2016 16:00
Sokol Pičín B - FC Višňová