Oslavy 40.výročí založení TJ SOKOL

    Oslavy začaly v pátek 26.6. slavnostní  "Valnou hromadou",  kde  Milan Lantora, Václav Neuman a Václav Vostarek zhodnotili a seznámili pamětníky i mladou generaci  s historií vzniku TJ v r. 1969, úspěchy i neúspěchy a s vyhlídkou do budoucnosti  kopané v Dolních Hbitech.

    V sobotu 27.6. se utkaly jedenáctky hráčů, kteří v minulosti za Dolní Hbity hráli, a ve druhém zápase si zahráli o něco mladší veteráni Dolních Hbit se  Spartakem Příbram.

    Celé oslavy vyvrcholily v neděli, kdy se v předzápase utkali dorostenci Dolních Hbit s dorostem Zduchovic a vrcholem bylo utkání  staré gardy Dukly Praha s "A" mužstvem Dolních Hbit. Domácí  odvedli velmi dobrý výkon, v poločase vedli již 3:1 a hráli s Duklou naprosto vyrovnané utkání a neproměnili ještě několik vyložených šancí. Nakonec se projevila větší zkušenost Dukly, a také nástup L. Vízka do 2. poločasu. Dukla vyrovnala a vstřelila další  branky. Celkový výsledek 6:4.

  

Dolní Hbity - internacionálové  Dukla Praha
4:6 (3:1)

Sestavy:

D. Hbity: M. Němec - D. Hrdina, A. Falc, P. Dědina, M. Neumann, T. Vostarek, J. Šeděnka, R. Horký, J. Dědina, D. Horký, M. Bláha, M. Prendký, V. Vostarek, S. Hochman, P. Grebeň a J. Vlach.

Dukla: T. Obrmajer - G. Bittengel, J. Saidl, J. Fiala, P. Rada, L. Kurucz, L. Vízek, O. Rott, P. Korejčík, L. Vyskočil, J. Mašek, M. Vízek.

Rozhodčí: Máša - Kobík, Sandr.