31.3. Višňová - D. Hbity 3 : 0

15. kolo

Neděle 1. 4. 2018 16:00
SK LITAVAN Bohutín B, z.s. - TJ Sokol Nečín, z.s. 7:2 (2:2)
41 diváků SK Litavan Bohutín 201721BA2A1503

Rozhodčí: Hudeček Josef.

Neděle 1. 4. 2018 15:00
TJ Sokol Daleké Dušníky B, z.s. - TJ Ligmet Milín B z.s. 5:1 (2:0)
70 diváků Sokol Daleké Dušníky 201721BA2A1502

Rozhodčí: Antal Jan - Krátký Miloš.

Sobota 31. 3. 2018 16:00
SK PEČICE, z.s. - TJ Sokol Pičín B z.s. 7:1 (4:0)
40 diváků SK Pečice 201721BA2A1501

Rozhodčí: Antal Jan.

Sobota 31. 3. 2018 16:00
TJ Stará Huť, z.s. - SK Třebsko, z.s. 7:3 (3:1)
28 diváků UMT Dobříš 201721BA2A1505

Rozhodčí: Burian Petr.

Sobota 31. 3. 2018 16:00
Sokol Vrtule Láz, z.s. - TJ Sokol Hvožďany, z.s. 3:2 (3:2)
50 diváků Sokol Vrtule Láz 201721BA2A1504

Rozhodčí: Soukup Marek.

Sobota 31. 3. 2018 16:00
FC Višňová - TJ Sokol Dolní Hbity, z.s. 3:0 (3:0)
60 diváků FC Višňová 201721BA2A1506

Rozhodčí: Žáček Pavel.

Sobota 31. 3. 2018 16:00
Tělovýchovná jednota Zduchovice, z.s. - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem B, spolek 4:2 (1:1)
35 diváků TJ Zduchovice 201721BA2A1507

Rozhodčí: Redlich Tomáš.

Tabulka

#KlubZVRPSBP+P-
1.TJ Sokol Daleké Dušníky B, z.s.14100459:273112
2.SK PEČICE, z.s.14100449:272910
3.Sokol Vrtule Láz, z.s.14100448:262921
4.FC Višňová14100445:212820
5.SK Třebsko, z.s.1480656:422602
6.Tělovýchovná jednota Zduchovice, z.s.1490543:342520
7.TJ Ligmet Milín B z.s.1480650:362411
8.TJ Sokol Hvožďany, z.s.1580749:372400
9.SK LITAVAN Bohutín B, z.s.1470745:372223
10.TJ Sokol Nečín, z.s.1460831:352013
11.TJ Stará Huť, z.s.1560938:492002
12.TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem B, spolek15301228:64911
13.TJ Sokol Dolní Hbity, z.s.14301120:52810
14.TJ Sokol Pičín B z.s.15201324:98510

Nejbližší zápasy

16. kolo

Sobota 7. 4. 2018 16:30
TJ Sokol Dolní Hbity, z.s. - TJ Stará Huť, z.s.
TJ Sokol Dolní Hbity 201721BA2A1603
 
Sobota 7. 4. 2018 16:30
TJ Sokol Hvožďany, z.s. - SK LITAVAN Bohutín B, z.s.
TJ Sokol Hvožďany 201721BA2A1605
 
Sobota 7. 4. 2018 16:30
TJ Sokol Nečín, z.s. - TJ Sokol Daleké Dušníky B, z.s.
Sokol Nečín 201721BA2A1606
 
Neděle 8. 4. 2018 16:30
TJ Sokol Pičín B z.s. - Tělovýchovná jednota Zduchovice, z.s.
Sokol Pičín 201721BA2A1601
 
Neděle 8. 4. 2018 16:30
TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem B, spolek - FC Višňová
TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem 201721BA2A1602
 
Neděle 8. 4. 2018 16:30
SK Třebsko, z.s. - Sokol Vrtule Láz, z.s.
Sokol Narysov 201721BA2A1604
 
Neděle 8. 4. 2018 16:30
TJ Ligmet Milín B z.s. - SK PEČICE, z.s.
TJ Ligmet Milín 201721BA2A1607